Пријаве за студентски стартап камп ParkUp! 2024 отворене за студенте

Студентске

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да је Научно-технолошки парк Београд (НТП Београд) отворио пријаве за студентски стартап камп – ParkUP! 2024 који ће бити одржан од 11. до 16. Јула. По први пут на овај јединствени програм учења, рада и дружења, могу да се пријаве и студенти који студирају ван Београда.

ParkUP! је интензивни програм учења, рада и дружења у НТП Београд, намењен студентима свих факултета широм Србије са циљем да стекну основна знања и вештине о технолошком предузетништву – како да уоче проблеме и препознају пословне прилике на тржишту, ојачају тимске вештине и који су кораци у претварању иновативне идеје у успешан бизнис.

Свим академцима који студирају ван Београда биће обезбеђен смештај током трајања кампа.

Пријаве су отворене до 22. јуна на сајту НТП Београд!

Више о самом програму можете пронаћи на линку: https://ntpark.rs/parkup/

• /uploads/attachment/vest/463/sajt.jpg