Prijave za studentski startap kamp ParkUp! 2024 otvorene za studente

Studentske

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da je Naučno-tehnološki park Beograd (NTP Beograd) otvorio prijave za studentski startap kamp – ParkUP! 2024 koji će biti održan od 11. do 16. Jula. Po prvi put na ovaj jedinstveni program učenja, rada i druženja, mogu da se prijave i studenti koji studiraju van Beograda.

ParkUP! je intenzivni program učenja, rada i druženja u NTP Beograd, namenjen studentima svih fakulteta širom Srbije sa ciljem da steknu osnovna znanja i veštine o tehnološkom preduzetništvu – kako da uoče probleme i prepoznaju poslovne prilike na tržištu, ojačaju timske veštine i koji su koraci u pretvaranju inovativne ideje u uspešan biznis.

Svim akademcima koji studiraju van Beograda biće obezbeđen smeštaj tokom trajanja kampa.

Prijave su otvorene do 22. juna na sajtu NTP Beograd!

Više o samom programu možete pronaći na linku: https://ntpark.rs/parkup/

• /uploads/attachment/vest/463/sajt.jpg

Slične vesti