ДЕЛТА АГРАР СТИПЕНДИРА СТУДЕНТЕ ЗООТЕХНИКЕ

Студентске

Пољопривредни факултет Универзитета у Београду годинама остварује успешну сарадњу са компанијом Делта Аграр. Као један од продукта ове успешне сарадње настао је и програм стипендија за студенте студијског програма Зоотехника.

Након недавно спроведеног процеса селекције, одабрана су четири талентована студента, који ће током програма моћи да остваре низ погодности, попут месечних стипендија, организованих едукативних сесија о вештинама комуникације и личној ефикасности, као и могућност стицања практичног искуства на фармама компаније током трајања стипендирања.

По завршетку програма и стицању дипломе о успешно завршеном програму стипендија, Делта Аграр ће студентима пружити могућност запослења на њиховим фармама, омогућавајући им да успешно примене своје стручно знање у пракси.

Током свечаног пријема, стипендисти су срдачно дочекани од стране запослених у сектору људских ресурса и сточарства.

• /uploads/attachment/vest/424/1.jpg

Сличне вести