DELTA AGRAR STIPENDIRA STUDENTE ZOOTEHNIKE

Studentske

Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Beogradu godinama ostvaruje uspešnu saradnju sa kompanijom Delta Agrar. Kao jedan od produkta ove uspešne saradnje nastao je i program stipendija za studente studijskog programa Zootehnika.

Nakon nedavno sprovedenog procesa selekcije, odabrana su četiri talentovana studenta, koji će tokom programa moći da ostvare niz pogodnosti, poput mesečnih stipendija, organizovanih edukativnih sesija o veštinama komunikacije i ličnoj efikasnosti, kao i mogućnost sticanja praktičnog iskustva na farmama kompanije tokom trajanja stipendiranja.

Po završetku programa i sticanju diplome o uspešno završenom programu stipendija, Delta Agrar će studentima pružiti mogućnost zaposlenja na njihovim farmama, omogućavajući im da uspešno primene svoje stručno znanje u praksi.

Tokom svečanog prijema, stipendisti su srdačno dočekani od strane zaposlenih u sektoru ljudskih resursa i stočarstva.

• /uploads/attachment/vest/424/1.jpg

Slične vesti