Отворене пријаве за “Route2Launch” стартап менторски програм

Студентске

Програм је намењен свим студентским тимовима који желе да започну развој своје стартап идеје.

Промо дан на Пољопривреном факултету је понедељак, 13. новембар од 13:20х у Центру за каријерни развој студената.

Route2Launch” програм омогућава:

•  континуирано менторство
  • подршку при изради прве MVP верзије производа
  •  прилику да се дође до првих инвеститора
  •  нетwоркинг и простор за заједнички рад и дружење

Ментори на програму су обучени наставници са Факултета организационих наука, Електротехничког факултета, Фармацеутског факултета, Пољопривредног факултета и Ветеринарског факултета, у сарадњи са експертима из стартап екосистема.

Пријаве су отворене до понедељка, 20. новембра. За сва питања у вези са програмом или пријавом можете контактирати инстаграм страницу @route2launch.

—------------------
Detaljnije o programu “Route2Launch”:

"Route2Launch" програм омогућава континуирано менторство с циљем тестирања стартап идеје, развој скалабилног бизнис модела, подршку у изради MVP верзије производа, прилику за нетwоркинг и прве инвестиције. Ментори на програму су обучени наставници и сарадници са 5 факултета Универзитета у Београду: Факултет организационих наука, Електротехнички факултет, Фармацеутски факултет, Пољопривредни факултети и Факултет ветеринарске медицине, у сарадњи са експертима из стартап екосистема.

Слике

• /uploads/attachment/vest/382/400415041_804170345051293_5811222870948508968_n.jpg

Сличне вести