Otvorene prijave za “Route2Launch” startap mentorski program

Studentske

Program je namenjen svim studentskim timovima koji žele da započnu razvoj svoje startap ideje.

Promo dan na Poljoprivrenom fakultetu je ponedeljak, 13. novembar od 13:20h u Centru za karijerni razvoj studenata.

Route2Launch” program omogućava:

•  kontinuirano mentorstvo
  • podršku pri izradi prve MVP verzije proizvoda
  •  priliku da se dođe do prvih investitora
  •  networking i prostor za zajednički rad i druženje

Mentori na programu su obučeni nastavnici sa Fakulteta organizacionih nauka, Elektrotehničkog fakulteta, Farmaceutskog fakulteta, Poljoprivrednog fakulteta i Veterinarskog fakulteta, u saradnji sa ekspertima iz startap ekosistema.

Prijave su otvorene do ponedeljka, 20. novembra. Za sva pitanja u vezi sa programom ili prijavom možete kontaktirati instagram stranicu @route2launch.

—------------------
Detaljnije o programu “Route2Launch”:

"Route2Launch" program omogućava kontinuirano mentorstvo s ciljem testiranja startap ideje, razvoj skalabilnog biznis modela, podršku u izradi MVP verzije proizvoda, priliku za networking i prve investicije. Mentori na programu su obučeni nastavnici i saradnici sa 5 fakulteta Univerziteta u Beogradu: Fakultet organizacionih nauka, Elektrotehnički fakultet, Farmaceutski fakultet, Poljoprivredni fakulteti i Fakultet veterinarske medicine, u saradnji sa ekspertima iz startap ekosistema.

Slike

• /uploads/attachment/vest/382/400415041_804170345051293_5811222870948508968_n.jpg

Slične vesti