ДОДАТНИ СЕПТЕМБАРСКИ РОКОВИ

Студентске

Поштовани студенти,

На захтев Студентског парламента одобрени су додатни испитни рокови у септембру:

• Продужени септембарски рок I (СП) траје од 20.09. до 30.09.2023. године. Пријављивање испита започеће дана 13.09.2023. године, а завршиће се закључно са 18.09.2023. године. Студент који из било ког разлога не пријави испит у року за пријављивање испита, може пријавити испит по истеку рока за пријављивање испита најкасније до 14.00 часова дана 19.09.2023. године, на шалтерима Студентске службе.
  • Продужени септембарски рок II (СП1) траје од 04.10. до 11.10.2023. године. Пријављивање испита започеће дана 25.09.2023. године, а завршиће се закључно са 02.10.2023. године. Студент који из било ког разлога не пријави испит у року за пријављивање испита, може пријавити испит по истеку рока за пријављивање испита најкасније до 14.00 часова дана 03.10.2023. године, на шалтерима Студентске службе.

Електронска пријава испита по истеку рока за пријављивање испита није могућа.

Испит се може пријавити искључиво на обрасцу Пријава испита по истеку рока за пријављивање испита, а који се купује на Скриптарници Факултета. Цена обрасца је једнака накнади за пријављивање испита по истеку рока за пријављивање испита, те се иста не уплаћује на рачун Факултета.

Препоручује вам се да за додатни рок пријавите одмах све испите које планирате да полажете.

Да би пријавио испит студент треба да има довољно средстава на свом виртуелном рачуну на Факултету.

Када уплата буде евидентирана на Факултету, што траје најмање 1 дан (тј. данашња уплата може бити евидентирана најраније сутра), а може да траје и неколико радних дана, ТЕК ПОСЛЕ ТОГА СЕ МОЖЕ ПРИЈАВИТИ ИСПИТ. Ако се уплата изврши у пошти или банци последњи дан пријаве за испит, онда се сигурно касни и испити се неће моћи пријавити у том року већ у следећем.

Накнада за пријаву испита по испиту износи 650,00 динара.

Накнада за пријаву испита по испиту за студенте који студирају по пропису који је престао да важи (Закон о универзитету) износи 1000,00 динара.

С поштовањем,

Студентска служба