ПРЕДАВАЊЕ ПРОФ. ДР ХРИСТОВА – „МЕТОДЕ АКТИВНОГ УЧЕЊА И ПОДУЧАВАЊА СТУДЕНАТА“

Студентске

Поштоване колегинице и колеге,

Позивамо вас да присуствујете предавању „МЕТОДЕ АКТИВНОГ УЧЕЊА И ПОДУЧАВАЊА СТУДЕНАТА“, које ће се одржати  18. Маја 2023. године у Електронској учионици Дома културе „Студентски Град“, са почетком у 18:00 часова.

Предавач је проф. Др Славча Христов.

Тема предавања су методе активног учења и подучавања студената, развијене у оквиру ERASMUS+ пројекта под називом „Од дигиталне технологије ка образовном алату: Унапређивање квалитета активног учења/наставе у онлајн и хибридном окружењу у примењеним дисциплинама пољопривредних наукаˮ. У питању су бројне методе које активно ангажују студенте у савладавању теоријских и практичних аспеката предмета (колаборативне, коопераративне и сл.), активирају и мотивишу их на проактивном стицању знања, вештина, креативног и критичког размишљања и сл.

Улаз је слободан и нису потребне пријаве за присуство предавању.

• /uploads/attachment/vest/294/bilbordi_MAJ_23-8.jpg

Сличне вести