PREDAVANJE PROF. DR HRISTOVA – „METODE AKTIVNOG UČENJA I PODUČAVANJA STUDENATA“

Studentske

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas da prisustvujete predavanju „METODE AKTIVNOG UČENJA I PODUČAVANJA STUDENATA“, koje će se održati  18. Maja 2023. godine u Elektronskoj učionici Doma kulture „Studentski Grad“, sa početkom u 18:00 časova.

Predavač je prof. Dr Slavča Hristov.

Tema predavanja su metode aktivnog učenja i podučavanja studenata, razvijene u okviru ERASMUS+ projekta pod nazivom „Od digitalne tehnologije ka obrazovnom alatu: Unapređivanje kvaliteta aktivnog učenja/nastave u onlajn i hibridnom okruženju u primenjenim disciplinama poljoprivrednih naukaˮ. U pitanju su brojne metode koje aktivno angažuju studente u savladavanju teorijskih i praktičnih aspekata predmeta (kolaborativne, kooperarativne i sl.), aktiviraju i motivišu ih na proaktivnom sticanju znanja, veština, kreativnog i kritičkog razmišljanja i sl.

Ulaz je slobodan i nisu potrebne prijave za prisustvo predavanju.

• /uploads/attachment/vest/294/bilbordi_MAJ_23-8.jpg

Slične vesti