Закорачи ка каријери у пољопривреди - придружи се новој генерацији AgroBusiness School!

Студентске

Al Dahra Србија и Пољопривредни факултет у Београду те позивају да се пријавиш за AgroBusiness School – јединствени едукативни програм који спаја теорију и праксу кроз три динамичне фазе:

• Интерактивне радионице на којима ћеш имати прилику да научиш и примениш најсавременије методологије за решавање изазова које користе тимови широм света.
  • Предавања практичних знања која ће ти омогућити да од наших колега из Al Dahre сазнаш више о пољопривредним операцијама, управљању ресурсима и свакодневним изазовима агро индустрије.
  • Плаћена пракса уз менторство током које ћеш стечена знања и вештине применити на терену.

Зашто је ово прилика коју не смеш пропустити?

• Стећи ћеш корисна знања и вештине за успешну каријеру
  • Бићеш у прилици да научено примениш на терену
  • Имаћеш приступ најсавременијој механизацији и технологији
  • Моћи ћеш да освојиш награду:
    • Запослење у Al Dahra Srbija и/или
    • Посету некој од наших дивизија у иностранству

Коме је програм намењен?

Студентима завршних година и мастер студија Пољопривредног факултета у Београду.

Придружи се заједници младих стручњака и унапреди своје знање у пољопривреди!

Аплицирај путем ЛИНКА најкасније до 4. новембра 2024. године!

Дођи на Kick-Off да сазнаш више о програму и чујеш утиске својих колега из прве генерације AgroBusiness School!

Среда, 23. октобар у 13:30х, Свечана сала Пољопривредног факултета у Београду!

Видимо се!

• /uploads/attachment/vest/506/Prva_objava__3_.png