Zakorači ka karijeri u poljoprivredi - pridruži se novoj generaciji AgroBusiness School!

Studentske

Al Dahra Srbija i Poljoprivredni fakultet u Beogradu te pozivaju da se prijaviš za AgroBusiness School – jedinstveni edukativni program koji spaja teoriju i praksu kroz tri dinamične faze:

• Interaktivne radionice na kojima ćeš imati priliku da naučiš i primeniš najsavremenije metodologije za rešavanje izazova koje koriste timovi širom sveta.
  • Predavanja praktičnih znanja koja će ti omogućiti da od naših kolega iz Al Dahre saznaš više o poljoprivrednim operacijama, upravljanju resursima i svakodnevnim izazovima agro industrije.
  • Plaćena praksa uz mentorstvo tokom koje ćeš stečena znanja i veštine primeniti na terenu.

Zašto je ovo prilika koju ne smeš propustiti?

• Steći ćeš korisna znanja i veštine za uspešnu karijeru
  • Bićeš u prilici da naučeno primeniš na terenu
  • Imaćeš pristup najsavremenijoj mehanizaciji i tehnologiji
  • Moći ćeš da osvojiš nagradu:
    • Zaposlenje u Al Dahra Srbija i/ili
    • Posetu nekoj od naših divizija u inostranstvu

Kome je program namenjen?

Studentima završnih godina i master studija Poljoprivrednog fakulteta u Beogradu.

Pridruži se zajednici mladih stručnjaka i unapredi svoje znanje u poljoprivredi!

Apliciraj putem LINKA najkasnije do 4. novembra 2024. godine!

Dođi na Kick-Off da saznaš više o programu i čuješ utiske svojih kolega iz prve generacije AgroBusiness School!

Sreda, 23. oktobar u 13:30h, Svečana sala Poljoprivrednog fakulteta u Beogradu!

Vidimo se!

• /uploads/attachment/vest/506/Prva_objava__3_.png