КОНАЧНЕ РАНГ ЛИСТЕ И РАСПОРЕД УПИСА  ЗА МАСТЕР СТУДИЈЕ ШКОЛСКА 2024-25

Студентске

Пријем докумената за упис по Конкурсу на мастер академске студије обављаће се у сали за седнице, према следећем распореду:

10. октобар

- од 10.00 до 11.30 часова, упис примљених кандидата на студијски програм Прехрамбена технологија.

- од 11.45 до 12.30 часова, упис примљених кандидата на студијски програм Заштита животне средине у пољопривреди,

-  од 12.45 до 13.45 часова, упис примљених кандидата на студијски програм Фитомедицина и студијски програм Воћарство и Виноградарство и винарство.

11. октобар

- од 10.00 до 12.00 часова, упис примљених кандидата на студијски програм Пољопривреда,

- од 12.15 до 13.30, часова, упис примљених кандидата на студијски програм Агроекономија,

Ако се кандидат који је остварио право на упис не упише у предвиђеном року, према распореду, губи право на упис и уместо њега ће се уписати други кандидат, према редоследу на коначној ранг листи.

КОНАЧНЕ РАНГ ЛИСТЕ: