KONAČNE RANG LISTE I RASPORED UPISA  ZA MASTER STUDIJE ŠKOLSKA 2024-25

Studentske

Prijem dokumenata za upis po Konkursu na master akademske studije obavljaće se u sali za sednice, prema sledećem rasporedu:

10. oktobar

- od 10.00 do 11.30 časova, upis primljenih kandidata na studijski program Prehrambena tehnologija.

- od 11.45 do 12.30 časova, upis primljenih kandidata na studijski program Zaštita životne sredine u poljoprivredi,

-  od 12.45 do 13.45 časova, upis primljenih kandidata na studijski program Fitomedicina i studijski program Voćarstvo i Vinogradarstvo i vinarstvo.

11. oktobar

- od 10.00 do 12.00 časova, upis primljenih kandidata na studijski program Poljoprivreda,

- od 12.15 do 13.30, časova, upis primljenih kandidata na studijski program Agroekonomija,

Ako se kandidat koji je ostvario pravo na upis ne upiše u predviđenom roku, prema rasporedu, gubi pravo na upis i umesto njega će se upisati drugi kandidat, prema redosledu na konačnoj rang listi.

KONAČNE RANG LISTE:

Slične vesti