Волонтерска пракса на позицији "ЕКО-САРАДНИК"

Студентске

Поштоване колегинице и колеге,

Омладинско еколошко удружења Envision Eco Serbia, које се бави едукацијом младих на тему екологије и заштите животне средине, позива све заинтересоване студенте нашег факултета да се пријаве на волонтерску праксу на позицији "ЕКО-САРАДНИК". Пракса укључује обуку, припрему за радионице, добијање релевантних информација и вођење самосталних радионица у сарадњи с нашим тимом.

Ово је прилика да размените идеје, развијете креативност и вештине презентовања. Волонтери ће држати радионице у основним и средњим школама у местима Ковачица, Ковин, Вршац, Пландиште и Стара Пазова, са обезбеђеним превозом. Пре почетка праксе, студенти пролазе кроз обуку и потписују уговор о волонтирању на 3 месеца. Након успешно завршене праксе, добијају писмо препоруке и обогаћују своје искуство и знање о екологији и заштити животне средине.

Линк пријаве: https://forms.gle/B9j1MhPpcnNcBCd99

За све додатне информације можете да пишете на мејл: natalija.stankovic@envisionecoserbia.com

Друштвене мреже:

Instagram: @ecosebia.official