Volonterska praksa na poziciji "EKO-SARADNIK"

Studentske

Poštovane koleginice i kolege,

Omladinsko ekološko udruženja Envision Eco Serbia, koje se bavi edukacijom mladih na temu ekologije i zaštite životne sredine, poziva sve zainteresovane studente našeg fakulteta da se prijave na volontersku praksu na poziciji "EKO-SARADNIK". Praksa uključuje obuku, pripremu za radionice, dobijanje relevantnih informacija i vođenje samostalnih radionica u saradnji s našim timom.

Ovo je prilika da razmenite ideje, razvijete kreativnost i veštine prezentovanja. Volonteri će držati radionice u osnovnim i srednjim školama u mestima Kovačica, Kovin, Vršac, Plandište i Stara Pazova, sa obezbeđenim prevozom. Pre početka prakse, studenti prolaze kroz obuku i potpisuju ugovor o volontiranju na 3 meseca. Nakon uspešno završene prakse, dobijaju pismo preporuke i obogaćuju svoje iskustvo i znanje o ekologiji i zaštiti životne sredine.

Link prijave: https://forms.gle/B9j1MhPpcnNcBCd99

Za sve dodatne informacije možete da pišete na mejl: natalija.stankovic@envisionecoserbia.com

Društvene mreže:

Instagram: @ecosebia.official