Пољопривредни факултет Универзитета у Београду будући станар БИО4 Кампуса потписао архитектонске основе

Факултет

Представници седам факултета, између којих је и Пољопривредни факултет Универзитета у Београду и девет института, будући станари БИО4 Кампуса, потписали су у Влади Републике Србије у присуству министарке науке, технолошког развоја и иновација др Јелене Беговић архитектонске основе за просторије које ће по изградњи БИО4 Кампуса користити.

БИО4 Кампуса биће јединствени национални центар, који ће у једној целини интегрисати неколико високошколских и научно-истраживачких установа са комплементарним садржајима. БИО4 је скраћено име и представља четири кључне области: биомедицина, биоинформатика, биотехнологија и биодиверзитет.

• /uploads/attachment/vest/411/DAK_0728-min.jpg

Сличне вести