Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Beogradu budući stanar BIO4 Kampusa potpisao arhitektonske osnove

Fakultet

Predstavnici sedam fakulteta, između kojih je i Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Beogradu i devet instituta, budući stanari BIO4 Kampusa, potpisali su u Vladi Republike Srbije u prisustvu ministarke nauke, tehnološkog razvoja i inovacija dr Jelene Begović arhitektonske osnove za prostorije koje će po izgradnji BIO4 Kampusa koristiti.

BIO4 Kampusa biće jedinstveni nacionalni centar, koji će u jednoj celini integrisati nekoliko visokoškolskih i naučno-istraživačkih ustanova sa komplementarnim sadržajima. BIO4 je skraćeno ime i predstavlja četiri ključne oblasti: biomedicina, bioinformatika, biotehnologija i biodiverzitet.

• /uploads/attachment/vest/411/DAK_0728-min.jpg

Slične vesti