БЕСПЛАТНЕ РАДИОНИЦЕ ЗА СТУДЕНТЕ – ПРОЈЕКАТ „ПОСЛОВНЕ ВЕШТИНЕ ЗА МЛАДЕ, ДА НАУЧЕ И ЗНАЈУ ШТА РАДЕ“

Обавештавамо студенте да су отворене пријаве за БЕСПЛАТНЕ радионице у оквиру пројекта  „Пословне вештине за младе, да науче и знају шта раде!", који је подржан и финансиран од стране Министарства туризма и омладине, Републике Србије.

Новембар је месец едукације и овим путем Вас обавештавамо да су отворене пријаве за бесплатне радионице у оквиру пројекта  „Пословне вештине за младе, да науче и знају шта раде!“, који је подржан и финансиран од стране Министарства туризма и омладине, Републике Србије.

Информације о радионицама:
Вештине преговарања (једнодневна)
Предавач: др Драган Бјелица
Термин радионице: 02.11.2023.

Вештине комуникације и асертивност (једнодневна)
Предавач: др Славица Цицварић Костић
Термини радионице: 07.11.2023. и 09.11.2023.

Вештине презентације (једнодневна)
Предавач: др Александра Тошовић Стевановић
Термини радионице: 13.11.2023. и 16.11.2023.

Локација радионица: Машински факултет, Краљице Марије 16

Како се пријавити?
Слањем CV-а или мотивационог писма на мејл poslovni.trening@gmail.com, уз напомену на термин одржавања радионице/а који Вам одговара. Можете се пријавити на све три радионице. Сертификати су обезбеђени за сваку од радионица.

• /uploads/attachment/vest/355/CPT_edukacije_-_novembar_2023.png

Сличне вести