BESPLATNE RADIONICE ZA STUDENTE – PROJEKAT „POSLOVNE VEŠTINE ZA MLADE, DA NAUČE I ZNAJU ŠTA RADE“

Obaveštavamo studente da su otvorene prijave za BESPLATNE radionice u okviru projekta  „Poslovne veštine za mlade, da nauče i znaju šta rade!", koji je podržan i finansiran od strane Ministarstva turizma i omladine, Republike Srbije.

Novembar je mesec edukacije i ovim putem Vas obaveštavamo da su otvorene prijave za besplatne radionice u okviru projekta  „Poslovne veštine za mlade, da nauče i znaju šta rade!“, koji je podržan i finansiran od strane Ministarstva turizma i omladine, Republike Srbije.

Informacije o radionicama:
Veštine pregovaranja (jednodnevna)
Predavač: dr Dragan Bjelica
Termin radionice: 02.11.2023.

Veštine komunikacije i asertivnost (jednodnevna)
Predavač: dr Slavica Cicvarić Kostić
Termini radionice: 07.11.2023. i 09.11.2023.

Veštine prezentacije (jednodnevna)
Predavač: dr Aleksandra Tošović Stevanović
Termini radionice: 13.11.2023. i 16.11.2023.

Lokacija radionica: Mašinski fakultet, Kraljice Marije 16

Kako se prijaviti?
Slanjem CV-a ili motivacionog pisma na mejl poslovni.trening@gmail.com, uz napomenu na termin održavanja radionice/a koji Vam odgovara. Možete se prijaviti na sve tri radionice. Sertifikati su obezbeđeni za svaku od radionica.

• /uploads/attachment/vest/355/CPT_edukacije_-_novembar_2023.png

Slične vesti