Посета Mendel Univerzitetu у Брну, у оквиру Food quality in digital age пројекта

Проф. др Јелена Миочиновић и студенткиње докторских студија Сања Ђурђевић и Ана Средојевић су у посети Mendel Univerzitetu у Брну, Чешка, ради реализације пројекта "Food quality in digital age", који финансира Visegrad Fund. У пројекту учествује пет држава - Пољска, Чешка, Словачка, Мађарска и Србија. Руководилац пројекта са Пољопривредног факултета Универзитета у Београду је проф. др Игор Томашевић. Наше студенткиње у Брну тренутно похађају тренинг "3D food printing".

Више информација о Visegrad Fund-у можете пронаћи на: https://lnkd.in/dmKkc2R

The project is co-financed by the Governments of Czechia, Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance ideas for sustainable regional cooperation in Central Europe

• /uploads/attachment/vest/272/1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/272/2.jpg