Poseta Mendel Univerzitetu u Brnu, u okviru Food quality in digital age projekta

Prof. dr Jelena Miočinović i studentkinje doktorskih studija Sanja Đurđević i Ana Sredojević su u poseti Mendel Univerzitetu u Brnu, Češka, radi realizacije projekta "Food quality in digital age", koji finansira Visegrad Fund. U projektu učestvuje pet država - Poljska, Češka, Slovačka, Mađarska i Srbija. Rukovodilac projekta sa Poljoprivrednog fakulteta Univerziteta u Beogradu je prof. dr Igor Tomašević. Naše studentkinje u Brnu trenutno pohađaju trening "3D food printing".

Više informacija o Visegrad Fund-u možete pronaći na: https://lnkd.in/dmKkc2R

The project is co-financed by the Governments of Czechia, Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance ideas for sustainable regional cooperation in Central Europe

• /uploads/attachment/vest/272/1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/272/2.jpg