УПИТНИК О ВИШЕЈЕЗИЧНОСТИ - УЧЕЊЕ ЈЕЗИКА У ВИСОКОМ ОБРАЗОВАЊУ

Студентске

Circle U. Think and Do Tank је тим стручњака 9 европских универзитета који вас позивају да и сами допринесете обликовању будућности високог образовања исказујући своје ставове о учењу страних језика.

Резултати истраживања помоћи ће нам да утичемо на јавне политике широм Европе и побољшамо курсеве језика на нашим универзитетима (Универзитет у Београду, Universitetet i Oslo, Université catholique de Louvain, Aarhus Universitet, Universität Wien, Università di Pisa, Hümbolt-Universität zu Berlin, King’s College London i Université Paris Cité)

Овај упитник осмислили су стручњаци Универзитета у Београду уз подршку и помоћ осталих партнера универзитетске алијансе Circle U. Ако имате неких питања у вези са овим истраживањем или желите да сазнате резултате, можете да пишете на адресу:

ana-elvira.garcia-lopez@u-paris.fr

LINK DO UPITNIKA: HTTPS://SONDAGE.APP.U-PARIS.FR/981437?LANG=SR-LATN

За попуњавање упитника биће вам потребно око 10 минута.

Сличне вести