Poziv na radionicu „Smanjenje emisije metana na farmama mlečnih krava uz povećanje proizvodnje mleka i ekološke efikasnosti“

Fakultet

Poštovane koleginice i kolege,

U okviru realizacije projekta „Mitigation of methane production from dairy cattle farm by nutritive modulation of cow`s metabolism – MitiMetCattle (IDEJE)“ u četvrtak 24.10.2024. godine, od 12 do 16 časova, u Svečanoj sali Poljoprivrednog fakulteta biće održana radionica „Smanjenje emisije metana na farmama mlečnih krava uz povećanje proizvodnje mleka i ekološke efikasnosti“ na kojoj će se razmatrati različite teme iz ove oblasti. Registracija je od 11:30.

Sa zadovoljstvom pozivamo zainteresovane nastavnike i studente osnovnih i postdiplomskih studija da prisustvuju ovom događaju.

prof. dr Renata Relić

Slične vesti