OTVORENE PRIJAVE ZA PRISUSTVO “Pre-conference event: Marie Sklodowska-Curie Actions – Staff Exchanges (MSCA-SE) workshop”

Studentske

Poštovani,

Obaveštavamo vas da su prijave za prisustvo radionici  “Pre-conference event: Marie Sklodowska-Curie Actions – Staff Exchanges (MSCA-SE) workshop” otvorene 1.12.2023., te se možete prijaviti putem sledećeg linka:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmF9CUrBTAenhLe7WYDw7ewQ63URNj9mPqFpmDF8KKiVaTMA/viewform .

Maksimalan broj učesnika je 100. Radionica će pružiti sveobuhvatan pregled glavnih elemenata akcije Marie Sklodovska-Curie, programa Evropske Unije za finansiranje doktorskog obrazovanja i postdoktorske obuke istraživača. Opšti pregled MSCA programa daće Gordana Vlahović, nacionalna kontakt osoba Saveta evropskih istraživača i Marie Sclodowska-Curie akcija. Sotirios Kiokias, menadžer istraživačkog programa evropska istraživačke agencije (REA) evropske komisije (EC), vođa panela za hemiju, posebnu pažnju će posvetiti akciji razmene osoblja MSCA-a. Učesnici će dobiti uvid u najbolje prakse u pripremi predloga, zaključivanju ugovora o grantu i upravljanju projektima od prof. Biljane Basarin, koordinatora projekta ClearClimate i prof. dr Ljiljane Mihajlović-Lalić, MET-EFFECT projekat, Univerzitet u Beogradu, Hemijski fakultet. Ova radionica će podići svest učesnika o MSCA-SE akcijama i pružiti im neophodna znanja za pripremu pobedničkog predloga projekta.

Mesto održavanja radionice: Univerzitet u Beogradu – Poljoprivredni fakultet, Nemanjina 6, 11080 Beograd – Zemun

Datum i vreme održavanja: 12. decembar 2023. godine od 15:00 do 17:30 časova.

Slične vesti