HUMANITARNO VEČE U ORGANIZACIJI SAVEZA STUDENATA POLJOPRIVREDNOG FAKULTETA

Poštovani profesori, koleginice i kolege,

Savez studenata Poljoprivrednog fakulteta organizuje novogodišnje humanitarno veče "STUDENTI ZA DECU KOSMETA".

Savez studenata vas poziva da se u što većem broju odazovete ovoj humanitarnoj akciji, te da zajedno učinimo lepo i plemenito delo.

Humanitarno veče će se održati na Poljoprivrednom fakultetu Univerziteta u Beogradu u sredu 27. decembra 2023. godine sa početkom od 18:00 časova.

Cilj humanitarne večeri jeste sakupljanje novčanih sredstava za pravljenje novogodišnjih paketića za mališane ca prostora Kosova i Metohije.

Pozivamo sve ljude dobre volje koji su u mogućnosti da svojim prisustvom uveličaju ovaj humanitarni događaj i doprinesu ovoj akciji.

Ulaz je besplatan, a sva prikupljena novčana sredstva biće iskorišćena za pravljenje paketića za decu sa prostora Kosova i Metohije.

Vidimo se!

• /uploads/attachment/vest/408/Humanitarno_vece.jpg