Konkurs za dodelu stipendija iz sredstava Zadužbine Milivoja Jovanovića i Luke Ćelovića

Studentske

Raspisuje se Konkurs za dodelu 48 (slovima: četrdesetosam) stipendija studentima Univerziteta u Beogradu, na akreditovanim studijskim programima iz oblasti pravnih i ekonomskih nauka, a koje pripadaju polju društveno-humanističkih nauka, za školsku 2023/2024. godinu.

Na Konkurs se mogu prijaviti studenti upisani prvi put u tekućoj školskoj godini na osnovne ili integrisane akademske studije Univerziteta u Beogradu, čije se školovanje u školskoj 2023/2024. godini finansira iz budžeta Republike Srbije i koji nisu gubili nijednu godinu tokom studija, uz maksimalnu efikasnost tokom studiranja.

Na konkurs se mogu prijaviti studenti od druge godine osnovnih ili integrisanih akademskih studija.

Rok za podnošenje prijava je od 23. 10. do  15. 12. 2023. godine.

Slične vesti