Predavanje prof. Dr David Finger, Rejkjavik univerzitet, u četvrtak od 13.00 u sali 14/p

POŠTOVANE KOLEGE,

Obaveštavamo Vas da  će naš Fakultet i Instutut za zemljište i melioracije posetiti prof. Dr David Finger, s Rejkjavik univerziteta (Island), preko Erasmus projekta u periodu  od 18 do 19. maja. Predviđena je razmena iskustava i diskusija sa svim zainteresovanim kolegama  u četvrtak od 13.00 u sali 14/p.  Teme razgovora su:

1. Hydropower: Collaboration in the frame of the project CA21104 - Pan-European Network for Sustainable Hydropower
  2. Forestation: Land and Soil Management (carbon sequestration)
  3. Water – Energy – Food nexus
  4. Geothermal energy: chemical monitoring of sources

Svi zainteresovani zaposleni Poljoprivrednog fakulteta, studenti, svršeni studenti i eksperti mogu prisustvovati sastanku/radionici.

Kolega je otvoren za saradnju na izradi:

1.      Master teza,

2.      Razmene studenata (Island – Rejkjavik),

3.      Kratkih poseta Rejkjavik Univerzitetu ( finansiranje preko  Cost action projekta),

4.      Definisanje tema za potencijalne projektge.

• /uploads/attachment/vest/297/IMG-20230515-WA0002.jpg
  • /uploads/attachment/vest/297/Serbia2018_NationalAssembly__2_.jpeg