OBAVEŠTENJE O PROMOCIJI DIPLOMIRANIH STUDENATA VII1 STEPENA STUDIJA (PO STAROM ZAKONU) I OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA (PO BOLONJI)

Studentske

(važi za studente čije su diplome urađene i koji će putem elektronske pošte dobiti pozive za promociju)

Promocija diplomiranih studenata Poljoprivrednog fakulteta će se održati 24. i 25. aprila 2023. godine u sali za sednice (I sprat, stara zgrada), sa početkom u 11.00 časova, prema sledećem rasporedu:

- u ponedeljak, 24. aprila 2023. go¬di¬ne, biće promovisani diplomirani studenti studijskih programa Biljna proizvodnja (moduli Fitomedicina, Voćarstvo i vinogradarstvo, Ratarstvo i povrtarstvo, Hortikultura) Melioracije zemljišta, Zootehnika i Poljoprivredna tehnika;

- u utorak, 25. aprila 2023. go¬di¬ne, biće promovisani diplomirani studenti studijskih programa Prehrambena tehnologija (svi moduli) i Agroekonomija;

Slične vesti