15. MEĐUNARODNI POLJOPRIVREDNI SIMPOZIJUM "AGROSYM 2024" – rok za prijavu abstrakata 10. april 2024

Vreme 10. oktobar 2024. 08:09 - 13. oktobar 2024. 08:09

Drage kolege,

Zadovoljstvo nam je obavjestiti Vas da POLJOPRIVREDNI FAKULTET UNIVERZITETA U ISTOČNOM SARAJEVU (BOSNA I HERCEGOVINA), POLJOPRIVREDNI FAKULTET UNIVERZITETA U BEOGRADU (SRBIJA) I AGRONOMSKI MEDITERANSKI INSTITUT IZ BARIJA (ITALIJA) a u saradnji sa 40 domaćih i inostranih institucija organizuju 15. MEĐUNARODNI POLJOPRIVREDNI SIMPOZIJUM "AGROSYM 2024", u vremenskom periodu od 10-13. OKTOBRA 2024. GODINE, NA JAHORINI.

Na Simpozijumu će se prezentovani radovi iz zemlje i inostranstva a radovima će biti obuhvaćene sljedeće tematske oblasti:
1. Biljna proizvodnja
2. Zaštita bilja i bezbjednost hrane
3. Organska poljoprivreda
4. Zaštita životne sredine i upravljanje prirodnim resursima
5. Stočarstvo
6. Ruralni razvoj i agroekonomija
7. Šumarstvo i agro-šumarstvo

U prilogu Vam dostavljamo prvo obavještenje a detaljnije informacije o Simpozijumu možete pronaći na sljedećoj web adresi:

Ovim putem želimo Vas zamoliti da ovaj email proslijedite Vašim kolegama koji bi mogli biti zainteresovani da učestvuju u radu Simpozijuma.

Srdačno Vas pozdravljamo i očekujemo kao dragog gosta na poljoprivrednom Simpozijumu „AGROSYM 2024"!

Službeni email AGROSYM 2024 je: AGROSYM2024@GMAIL.COM

Dr Igor Đurđić

Generalni Sekretar „AGROSYM 2024"

P.S. Izvinjavamo se zbog eventualnog dupliranja poziva za AGROSYM 2024 i mogućnosti da je neko od Vas već dobio Poziv za učešće na engleskom jeziku.