Veliko karijerno ćaskanje

Studentske

Informišite se na vreme i detaljno o karijernim opcijama

15. mart 2023. - hotel Falkenštajner

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu  poziva studente da se prijave za program  “Veliko karijerno ćaskanje”.

Prvo karijerno ćaskanje biće prilika za umrežavanje sa zaposlenima u kompanijama NELT, IKEA, PEPSICO  i JTI

Događaj otvaramo  panelom u kome će uzeti učešće:

Marija Stanković, Menadžer za razvoj, edukaciju i motivaciju, kompanija Nelt

• Milena Nikolov, Leadership and Competence Manager, IKEA

• Tamara Obradović, People and Culture Business Partner, JTI

• Hristina Hatzimanolakis, HR Business Partner, PepsiCo

Nakon panela  studenti će imati prilike da u neformalnoj,  opuštenoj atmosferi, uz kafu i čaj pričaju sa predstavnicima kompanija.  Sa studentima će razgovarati menadžeri i zaposleni u proizvodnji, ali i kolege iz sektora ljudskih resursa, logistike, finansija, prodaje...

Biće to jedinstvena prilika za studente da saznaju kako su svoju karijeru gradile kolege i koleginice zaposlene u ovim kompanijama, sa kojim izazovima su se susretali, koje veštine su im bile od koristi, kako je izgledao proces selekcije, kako izgleda tipičan radni dan, kako je organizovana praksa, koje su ulazne pozicije itd.

Događaj će se realizovati  15.03.2023. sa početkom u 14 časova u hotelu Falkenštajner Srbija.

Napominjemo da je broj mesta ograničen. Prijava je obavezna, a formular se nalazi na sajtu Centra: http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/veliko-karijerno-caskanje

Prijavite se najkasnije do 12.03.2023. godine u ponoć.

• /uploads/attachment/vest/276/Untitled_attachment_00162.png

Slične vesti