pretraga

ћирилица срп-ћир latinica srp-lat english eng

Vesti

POZIV ZA PRUŽANjE PODRŠKE PROJEKTU “ORIGINALNI RAZGOVORI” u organizaciji Original magazina i Fondacije Novaka Đokovića

Oct 25th, 14:22

Original magazin i fondacija Novak Đoković organizuju događaj za mlade - HR simulaciju pod nazivom "Originalni razgovori", 18. novembra od 10 do 18 časova u hotelu Crowne Plaza  Beograd.

Događaj "Originalni razgovori" je posvećen mladima, pre svega studentima završne godine fakulteta i studentima master studija kojima će biti predstavljeni svi koraci koje treba ispoštovati tokom procesa zapošljavanja (priprema CV, motivacionog pisma, intervjua). Pored toga, ovo je prilika za svakog prijavljenog studenta da obavi razgovor sa HR menadžerom kompanije koju je odabrao tokom prijave i tako dodatno unapredi svoje veštine.

U prilogu je dopis sa detaljnim informacijama. Sve detalje možete videti i na sajtu

www.originalnirazgovori.org

putem kojeg se zainteresovani prijavljuju.

Original je magazin namenjen mladima i studentima, koji je nedavno proslavio drugu godinu svog postojanja. Kako je časopis posvećen budućoj akademskoj eliti, redakcija Originala će težiti tome da mlade upozna sa najuspešnijim profesorima, studentima i projektima i bude otvorena za raznovrsne oblike saradnje i promocije vašeg fakulteta i rezultata.

Preuzeti: POZIV ZA PRUŽANJE PODRŠKE PROJEKTU _ORIGINALNI RAZGOVORI_.pdf