pretraga

ћирилица срп-ћир latinica srp-lat english eng

Vesti

Otvoreno prijavljivanje za onlajn kurs Veštine upravljanja karijerom za studente Poljoprivrednog fakulteta!

Oct 23rd, 13:01

sika

I ovog semestra studenti završne godine osnovnih i master studija Poljoprivrednog fakulteta će biti u prilici da pohađaju kurs Veštine upravljanja karijerom. Kurs će se realizovati u onlajn formi na Moodle platformi.

Sastoji se od 8 nedeljnih tematskih celina kroz koje će studenti pronaći odgovore na pitanja kao što su:

Šta su veštine upravljanja karijerom i zašto su one važne? Koji su moji kvaliteti? Zašto se planira karijera? Kako se postavljaju ciljevi? Koje su strategije aktivnog traženja posla? Kako se donose karijerne odluke? Kako se predstavlja poslodavcu?…

Kurs je namenjen studentima završne godina osnovnih i master studija i predstavlja jedinstveni paket čiji je osnovni cilj da studente osposobi za upravljanje karijerom, pripremi za uključivanje u tržiše rada i pruži podršku u preuzimanju aktivne uloge u budućem karijernom razvoju. Kurs se na Poljoprivrednom fakultetu realizuje od 2015. godine, a od ove godine i kao onlajn kurs na Moodle platformi.

Početak kursa je 6. novembra. Više informacija i prijavni formular studenti mogu da nađu na stranici www.razvojkarijere.bg.ac.rs/vuk.

Preuzeti: PRIJAVNI FORMULAR VUK Agrif.doc
Preuzeti: VUK2017AGRIFmoodle.pdf