pretraga

ћирилица срп-ћир latinica srp-lat english eng

Vesti

British Council testiranje na našem fakultetu

Oct 11th, 13:38

sika

British Council testiranje na našem fakultetu

Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Beogradu je potpisao Sporazum o saradnji sa British Council-om. Ovim Sporazumom omogućeno je studentima i zaposlenima Poljoprivrednog fakulteta, kao i svim studentima Univerziteta u Beogradu, da polažu ispite za međunarodno priznate sertifikate engleskog jezika po nižoj ceni u prostorijama fakulteta.

Prilikom traženja zaposlenja ili odlaska u inostranstvo većina naših studenata, kao i mnogi od naših zaposlenih, imaju obavezu da prilože dokaz o poznavanju engleskog jezika u vidu akreditovanog sertifikata. Ovi testovi će određivati njihovo znanje po međunarodno priznatoj skali

(CEFR) i dobijaće sertifikate priznate širom sveta.

Za više informacija pošaljite mejl na public@agrif.bg.ac.rs">public@agrif.bg.ac.rs  ili kontaktirajte dr Katarinu Šmakić na 0631060438.