pretraga

ћирилица срп-ћир latinica srp-lat english eng

Vesti

Poseta ministra prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladena Šarčevića Poljoprivrednom fakultetu u Beogradu

Apr 20th, 15:03

sika

Ministar  prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević postio je danas Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Beogradu i sa dekanom te ustanove Prof. dr Milicom Petrović razgovarao o viziji fakulteta na polju  jačanja saradnje sa privredom, unapređivanju transfera znanja i tehnologija u oblasti poljoprivrede i prehrambene tehnologije,  kao i mogućnosti uvođenja eksperimentalnih studijskih programa po modelu dualnog obrazovanja. Na sastanku je takođe bilo reči i o infrastrukturnim problemima fakulteta i načinima prevazilaženja istih.

Nakon sastanka ministar je razgovarao sa studentima i obišao kabinete i  laboratorije.

sikasikasikasika