pretraga

ћирилица срп-ћир latinica srp-lat english eng

Predstojeća dešavanja

KONFERENCIJA STUDENATA POLJOPRIVREDE, 20-23. april 2017.

Mar 2nd, 17:51

slika KONFERENCIJA STUDENATA POLJOPRIVREDE, 20-23. april 2017.

Konferencija studenata poljoprivrede održava se šestu godinu zaredom na Zlatiboru od 20. do 23. aprila 2017. godine i nosi temu „Preduzetništvo i inovacije u poljoprivredi Srbije“.

Svrha projekta je usmeravanje mladih stručnjaka i njihovo usavršavanje. Osnovni cilj je da studentima obezbedi podršku za specijalizovanim znanjima u ranoj fazi pokretanja njihovog biznisa putem biznis konsaltinga kao i da predstavi inovacije u poljoprivrednoj proizvodnji. Projekat će studentima obezbediti praktične veštine za izradu biznis plana, direktan kontakt sa biznis sektorom, edukaciju studenata o realnom sektoru, praktična iskustva kao i informacije kako da dobiju finansijski podršku za realizaciju biznis ideja.

Učesnici će biti smešteni u hotelima Studentskog odmarališta „Ratko Mitrović“ na Zlatiboru gde će svoje slobodno vreme moći da iskoriste za međusobno upoznavanje odmor i šetnju.

Za više informacija posetite zvaničnu facebook stranicu konferencije: