pretraga

ћирилица срп-ћир latinica srp-lat english eng

Predstojeća dešavanja

Poziv studentima za učešće na skupu „Belgrade International Molecular Life Science Conference for Students (BIMLS)“

Jan 28th, 02:32

Poštovani,

Od 4. do 7. aprila 2017. godine u Privrednoj komori Srbije (Terazije 23/II, velika sala) biće održan treći po redu skup „Belgrade International Molecular Life Science Conference for Students (BIMLS)“.

Organizatori su Institut za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo Univerziteta u Beogradu, Regionalni centar za talente Beograd 2 i Srpsko društvo za molekularnu biologiju.

Ova studentska konferencija okuplja studente osnovnih, master i doktorskih studija sa fakulteta i iz instituta koji se bave istraživanjima u oblasti molekularnih nauka, a program skupa obuhvata predavanja, radionice i usmene i poster prezentacije studentskih radova.

Rok za predaju abstrakata je 1. mart 2017. godine, a rok za registraciju za učešće je 20. mart 2017.

Više informacija može se naći na sajtu www.bimls.bg.ac.rs.

Srdačan pozdrav,
BIMLS tim