ПОЗИВ ЗА ПРУЖАЊЕ ПОДРШКЕ ПРОЈЕКТУ “ОРИГИНАЛНИ РАЗГОВОРИ” у организацији Оригинал магазина и Фондације Новака Ђоковића

Оригинал магазин и фондација Новак Ђоковић организују догађај за младе - HR симулацију под називом "Оригинални разговори", 18. новембра од 10 до 18 часова у хотелу Crowne Plaza  Београд.

Догађај "Оригинални разговори" је посвећен младима, пре свега студентима завршне године факултета и студентима мастер студија којима ће бити представљени сви кораци које треба испоштовати током процеса запошљавања (припрема CV, мотивационог писма, интервјуа). Поред тога, ово је прилика за сваког пријављеног студента да обави разговор са HR менаџером компаније коју је одабрао током пријаве и тако додатно унапреди своје вештине.

У прилогу је допис са детаљним информацијама. Све детаље можете видети и на сајту

www.originalnirazgovori.org

путем којег се заинтересовани пријављују.

Оригинал је магазин намењен младима и студентима, који је недавно прославио другу годину свог постојања. Како је часопис посвећен будућој академској елити, редакција Оригинала ће тежити томе да младе упозна са најуспешнијим професорима, студентима и пројектима и буде отворена за разноврсне облике сарадње и промоције вашег факултета и резултата.