Отворено пријављивање за онлајн курс Вештине управљања каријером за студенте Пољопривредног факултета!

И овог семестра студенти завршне године основних и мастер студија Пољопривредног факултета ће бити у прилици да похађају курс Вештине управљања каријером. Курс ће се реализовати у онлајн форми на Моодле платформи.

Састоји се од 8 недељних тематских целина кроз које ће студенти пронаћи одговоре на питања као што су:

Шта су вештине управљања каријером и зашто су оне важне? Који су моји квалитети? Зашто се планира каријера? Како се постављају циљеви? Које су стратегије активног тражења посла? Како се доносе каријерне одлуке? Како се представља послодавцу?…

Курс је намењен студентима завршне година основних и мастер студија и представља јединствени пакет чији је основни циљ да студенте оспособи за управљање каријером, припреми за укључивање у тржише рада и пружи подршку у преузимању активне улоге у будућем каријерном развоју. Курс се на Пољопривредном факултету реализује од 2015. године, а од ове године и као онлајн курс на Моодле платформи.

Почетак курса је 6. новембра. Више информација и пријавни формулар студенти могу да нађу на страници www.razvojkarijere.bg.ac.rs/vuk.