British Council тестирање на нашем факултету

Пољопривредни факултет Универзитета у Београду је потписао Споразум о сарадњи са British Council-om. Овим Споразумом омогућено је студентима и запосленима Пољопривредног факултета, као и свим студентима Универзитета у Београду, да полажу испите за међународно признате сертификате енглеског језика по нижој цени у просторијама факултета.

Приликом тражења запослења или одласка у иностранство већина наших студената, као и многи од наших запослених, имају обавезу да приложе доказ о познавању енглеског језика у виду акредитованог сертификата. Ови тестови ће одређивати њихово знање по међународно признатој скали

(CEFR) и добијаће сертификате признате широм света.

За више информација пошаљите мејл на public@agrif.bg.ac.rs  или контактирајте др Катарину Шмакић на 0631060438.