На такмичењу Lukowa Academie 2021 запажен успех студената Пољопривредног факултета

На недавно одржаном финалном такмичењу "Strengthening the LUKOWA Assets branch" у оквиру програма Lukowa Akademie 2021 студенти Пољопривредног факултета забележили су запажене резултате.

Члан победничког тима била је наша студенткиња Петра Шустић, док је Филип Марковић био део другопласираног тима. Исидора Рилак истакла се као Most Valuable Player свог тима.

Учешће на овогодишњих академији чинили су и студенти нашег факултета: Никола Ристановић, Ана Милић, Лука Ђорђевић и Анђела Крстић.

Честитамо свим нашим вредним студентима!

Lukowa је швајцарска компанија са преко 35 година искуства у индустрије хране. Lukowa Аcademie је бесплатан онлине тренинг програм посебно направљен за студенте завршних година основних и мастер студија на ФОН-у, Економском, Пољопривредном факултету, ТМФ-у и ФТН.

Основни циљ је да студенти, кроз серију практичних радионица, унапреде постојећа знања и вештине и примене их за решавање пословне студије случаја LUKOWA Business Case. Цео програм организован је на енглеском језику.

alt text alt text