Додaтни септембaрски рокови

Поштовани студенти,

На захтев Студентског парламента одобрени су додатни испитни рокови у септембру:

• Продужени септембарски рок I траје од 17.09. до 23.09.2021. године. Пријављивање испита започеће дана 10.09.2021. године, а завршиће се закључно са 15.09.2021. године,
  • Продужени септембарски рок II траје од 25.09. до 30.09.2021. године. Пријављивање испита започеће дана 20.09.2021. године, а завршиће се закључно са 24.09.2021. године,

Накнадних рокова неће бити, нити могућности полагања са посебном молбом. Такође, у продуженим роковима НЕ ПОСТОЈИ МОГУЋНОСТ НАКНАДНЕ ПРИЈАВЕ ИСПИТА.

Препоручује вам се да за додатни рок пријавите одмах све испите које планирате да полажете.

Да би пријавио испит студент треба да има довољно средстава на свом виртуелном рачуну на Факултету.

Када уплата буде евидентирана на Факултету, што траје најмање 1 дан (тј. данашња уплата може бити евидентирана најраније сутра), а може да траје и неколико радних дана, ТЕК ПОСЛЕ ТОГА СЕ МОЖЕ ПРИЈАВИТИ ИСПИТ. Ако се уплата изврши у пошти или банци последњи дан пријаве за испит, онда се сигурно касни и неће се испити моћи пријавити у том року већ у следећем.

Накнада за пријаву испита по испиту износи 550,00 динара.

Накнада за пријаву испита по испиту за студенте који студирају по пропису који је престао да важи (Закон о универзитету) износи 800,00 динара.

С поштовањем,

Студентска служба