Пољопривредни факултет учествовао у акцији „Чеп за хендикеп"

Иако је ово била брза акција, јер смо наше запослене и студенте обавестили јуче да данас у 12 сати шаљемо пластичне чепове удружењу „Чеп за хендикеп", скупили смо, спаковали и послали преко 20 пакета!

Велико хвала свим студентима, запосленима и Савезу студената Пољопривредног факултета који су учествовали у овој акцији и допринели да скупимо оволико пакета. Захвалност иде и курирској служби City Express која ће чепове доставити на праву адресу!

У наредним данима ћемо поставити кутију удружења „Чеп за хендикеп" па ћете ваше чепове моћи свакодневно да одлажете.

Чеп за хендикеп je грађанскa иницијативa из Србије која помоћу прикупљања чепова, као отпадног материјала и предаја на рециклажу, набавља ортопедска помагала за особе са инвалидитеом.

alt text alt text