AGROSYM 2020 – рок зa пријaву aбстрaкaтa: 20. aприл 2020. године

Zadovoljstvo nam je obavjestiti Vas da Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Istočnom Sarajevu (Bosna i Hercegovina), Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Beogradu (Srbija) i Agronomski Mediteranski Institut iz Barija (Italija), a u saradnji sa 35 domaćih i inostranih institucija organizuju 11. Međunarodni Poljoprivredni Simpozijum "AGROSYM 2020", u vremenskom periodu od 8-11. oktobra 2020. godine, na Jahorini.

Na Simpozijumu će se prezentovani radovi iz zemlje i inostranstva, a radovima će biti obuhvaćene sljedeće tematske oblasti:
1. Biljna proizvodnja
2. Zaštita bilja i bezbjednost hrane
3. Organska poljoprivreda
4. Zaštita životne sredine i upravljanje prirodnim resursima 5. Stočarstvo 6. Ruralni razvoj i agroekonomija 7. Šumarstvo i agro-šumarstvo

U prilogu Vam dostavljamo prvo obavještenje, a detaljnije informacije o Simpozijumu možete pronaći na sljedećoj web adresi:

Ovim putem želimo Vas zamoliti da ovaj email proslijedite Vašim kolegama koji bi mogli biti zainteresovani da učestvuju u radu Simpozijuma.

Srdačno Vas pozdravljamo i očekujemo kao dragog gosta na poljoprivrednom Simpozijumu „AGROSYM 2020“!

Sluzbeni email AGROSYM 2020 je: agrosym2020@gmail.com

Prof. dr Siniša Berjan
Generalni Sekretar „AGROSYM 2020“