Промоција Пољопривредног факултета на Земунском кеју 12.05.2018.

Пољопривредни факултет Универзитета у Београду је и ове године промовисан у оквиру манифестације "Национални дан добровољних давалаца крви" коју су организовали Град Београд - Градска општина Земун и Служба за трансфузију крви КБЦ Земун Београд, 12.05.2018. године на Земунском кеју од 10-14х. Током ове промоције дељен је промо материјал о факултету и његовим активностима, а изложена су и три рол-апа са постерима Пољопривредног факултета, Огледног добра "Радмиловац" и СТАР пројекта.

Екипу младих стручњака са факултета су чинили студенти мастер академских студија Бошковић Биљана и Ристић Милош и студенти основних академских студија Кузмановић Драгана, Добричић Александара, Ђурев Михајло, Булатовић Огњен и Велковски Марија, под менторством доц. др Весне Давидовић са Института за зоотехнику Пољопривредног факултета.

alt text alt text
alt text